Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Chevrolet Corvette C3 Targa 1982

Zobacz wszystkie zdjęcia Chevrolet Corvette C3 Targa 1982 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Chevrolet akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Chevrolet?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Chevrolet!

Czy masz Chevroleta i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Chevrolet Corvette C3 1982 Edycja kolekcjonerska, wtrysk Crossfire, świetny stan

1982 Chevrolet Corvette C3 Edycja kolekcjonerska. Chevrolet Corvette C3 został zbudowany między 1968 i 1983 i był pokoleniem 3rd legendarnej Corvette. W zeszłym roku wprowadzono edycję kolekcjonerską, zbudowano tylko 6759. Jest rozpoznawalny na specjalnych lakierach, felgach aluminiowych i systemie wtrysku Crossfire. Z powodu tego systemu jest to jedyny model C3 o charakterystyce C4. Optycznie i technicznie w bardzo dobrym stanie. Samochód ma silnik 5735 CC V8 (L83) z 200HP i automatyczną skrzynią biegów. Ma również szklany dach Targa. Napędy są wspaniałe dzięki świetnemu brzmieniu.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1523
  • Robić: Chevrolet
  • Model: Korweta
  • Rok: 1982