Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Chantilly Arts & Elegance Richard Mille 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Chantilly Arts & Elegance Richard Mille 2024

Chantilly Arts et Elegance Richard Mille to wydarzenie, którego nie można przegapić dla entuzjastów motoryzacji. W Chantilly Arts et Elegance Richard Mille powstaje wyjątkowe muzeum samochodów, które łączy i prezentuje najpiękniejsze samochody na świecie, młode i starsze. Chantilly Arts et Elegance Richard Mille to elegancja, która znajduje odzwierciedlenie we wszystkim.

Na imprezie młodzi i starsi mogą cieszyć się ogromną różnorodnością organizowanych wydarzeń, wystaw, sklepów odzieżowych, salonów fryzjerskich i warsztatów. Miłośnikom motoryzacji polecamy znane Concours d'Elegance, Concours d'Etat i Grand Prix des Clubs. Dla dzieci istnieje możliwość jazdy konnej, jest karuzela i samochody na pedały. Ponadto odbywają się również warsztaty, takie jak znany warsztat z bitą śmietaną.

Godziny otwarcia Chantilly Arts & Elegance Richard Mille 2024

Chantilly Arts et Egance Richard Mille odbywa się co roku we wrześniu w niedzielę. W najbliższą niedzielę imprezę można odwiedzać przez cały dzień. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć wszystko i cieszyć się pięknym francuskim wydarzeniem samochodowym.

Chantilly Arts et Egance Richard Mille 2024 opłaty za wstęp

Opłata za wstęp do Chantilly Arts et Elegance Richard Mille wynosi od 30 do 50 euro dla dorosłych. Dla młodych ludzi w wieku od dwunastu do osiemnastu lat cena jest o połowę niższa od ceny dla dorosłych. Bilet dla dzieci poniżej dwunastego roku życia jest bezpłatny. Mogą odwiedzić imprezę za darmo. Oprócz wjazdu na teren, do biletu wliczony jest również parking.

Parking w Chantilly Arts et Elegance Richard Mille 2024

Parking jest dostępny na jednym z wielu miejsc parkingowych na terenie posesji. Miejsca parkingowe są dostępne dla wszystkich, a cena za parkowanie jest wliczona w bilety. Kupując bilet VIP, nie musisz parkować na zwykłym parkingu. Otrzymasz wtedy specjalne miejsce parkingowe.