Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Chantilly Arts & Elegance Richard Mille 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Chantilly Arts & Elegance Richard Mille 2023

Chantilly Arts et Elegance Richard Mille to niezapomniane miejsce dla entuzjastów samochodów. Na tej imprezie powstaje wyjątkowe muzeum motoryzacji z najpiękniejszymi samochodami świata, starymi i współczesnymi, zauważalnymi dzięki Concours d'Etat - Les Plus Belles Voitures du Monde - oraz Concours d'Elégance z nowoczesnymi samochodami koncepcyjnymi .
Impreza dotyczy Elegance, gdzie młodzi i starsi mogą cieszyć się ogromną różnorodnością organizowanych wydarzeń, wystaw, sklepów odzieżowych, salonów fryzjerskich i warsztatów.
Nie brakuje cateringu, jest też znany warsztat do bitej śmietany. Dzieci mogą również jeździć konno, jest karuzela, samochodziki na pedały i wiele więcej. Jest też wiele do zrobienia dla entuzjastów motoryzacji. Istnieje wiele parad i wystaw, ale także znane Concours d'Elegance, Concours d'Etat i Grand Prix des Clubs.

Godziny otwarcia Chantilly Arts & Elegance Richard Mille 2023

Chantilly Arts et Egance Richard Mille odbywa się co roku we wrześniu w niedzielę. W najbliższą niedzielę imprezę można odwiedzać przez cały dzień. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć wszystko i cieszyć się pięknym francuskim wydarzeniem samochodowym

Chantilly Arts et Egance Richard Mille 2023 opłaty za wstęp

Opłata za wstęp do Chantilly Arts et Elegance Richard Mille wynosi od 30 do 50 euro dla dorosłych. Dla młodych ludzi w wieku od dwunastu do osiemnastu lat cena jest o połowę niższa od ceny dla dorosłych. Bilet dla dzieci poniżej dwunastego roku życia jest bezpłatny. Mogą odwiedzić imprezę za darmo. Oprócz wjazdu na teren, do biletu wliczony jest również parking.