NL EN US DE FR ES PT IT SE DK PL CZ SK HU RO GR JP CN AE IL

Klasyka E & R
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
0031416751393

Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty

Cadillac Series 62 Sedan 1962


Szukam Cadillac?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Cadillac!

Czy masz Cadillaca i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Cadillac Series 62 Sedan 1962 w cudownym oryginalnym stanie

Prawdziwy przeżył, ten Cadillac Series 62 Sedan. Zbudowany w 1962ie, pochodził od pierwszego właściciela i ma swoją oryginalną pierwszą farbę Sandalwood (44). Wnętrze jest w pełni oryginalne i we wspaniałym stanie. Nawet dno auta jest oryginalne i bardzo solidne. Samochód ma silnik 6384 CC V8 i automatyczną skrzynię biegów. Dostępne są liczne faktury i oryginalny podręcznik. Naprawdę bardzo wyjątkowy i rzadki samochód w tym oryginalnym stanie i oczywiście fantastyczny amerykański krążownik dla kolekcjonerów.

Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1565
  • Robić: Cadillac
  • Model: Seria 62
  • Rok: 1962