27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Kabriolet Cadillaca Eldorado


Szukam Cadillac?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Cadillac!

Czy masz Cadillaca i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Cadillac Eldorado Kabriolet | Pełne opcje | 1955

Highlights:

- Tylko 3,950 wyprodukowanych w 1955 roku
- Absolutny topowy model Cadillaca z lat 1950-tych
- Silnik 331 CUI V8 z automatyczną 4-biegową skrzynią biegów
- Lakier Mandarin Red z wnętrzem w kolorze czerwonym i kości słoniowej
- W pełni elektryczne opcje z rzadkim Autronic Eye

Do sprzedania odrestaurowany Cadillac Eldorado z 1955 roku
Oferujemy do sprzedaży ten piękny Cadillac Eldorado z 1955 roku. Eldorado był absolutnym topowym modelem Cadillaca w latach 1950-tych i charakteryzował się wyjątkową i imponującą stylistyką. Przez wielu pasjonatów postrzegany jest również jako jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych Cadillaków po drugiej wojnie światowej. Eldorado, które oferujemy tutaj na sprzedaż, pochodzi od entuzjasty, który posiada ten klasyk od co najmniej 13 lat. Cadillac został w przeszłości odrestaurowany i jest w dobrym stanie technicznym i optycznym. Napędza go oryginalny silnik 331 CUI V8 z dwoma gaźnikami i automatyczną 4-biegową skrzynią biegów, który zapewnia bardzo komfortowe wrażenia z jazdy.

Do sprzedania Cadillac Eldorado w kolorze Mandarin Red z 1955 roku
Cadillac Eldorado jest już rzadkim i uderzającym wyglądem, nie mówiąc już o kombinacji kolorów, w której występuje ten klasyk. Cadillac jest wykończony w pięknym fabrycznym kolorze Mandarin Red i ma skórzane wnętrze w kolorze czerwonym i kości słoniowej. Cadillac Eldorado był jednym z najbardziej luksusowych samochodów na rynku w latach pięćdziesiątych. Ten klasyk ma imponującą listę opcji, takich jak elektryczne fotele, wspomaganie kierownicy i hamulców, elektryczne szyby, elektryczny miękki dach, zegar i radio. Jest nawet wyposażony w tak zwane Autronic Eye. Dzięki temu światła drogowe są automatycznie przyciemniane, gdy zbliża się nadjeżdżający pojazd. Eldorado był bardzo imponującym samochodem jak na swoje czasy i był prawdziwym symbolem statusu w latach pięćdziesiątych. Zbudowano tylko 1950 Cadillaców Eldorado z 1950 roku, co czyni je bardzo popularnymi wśród kolekcjonerów i entuzjastów klasycznych samochodów.

Chcesz kupić Cadillaca Eldorado z 1955 roku?
Szukasz Cadillaca Eldorado z 1955 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: c2527
  • Robić: Cadillac
  • Model: Eldorado
  • Rok: 1955