Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Budapeszt Oldtimer Show 2021

Budapest Oldtimer Show 9-11 kwietnia 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Mimo koronawirusa 15. edycja Budapest Oldtimer Show odbyła się z sukcesem. Kolejny Oldtimer Show planowany jest w Budapeszcie w 2021 roku. Impreza z klasycznymi samochodami odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia 2021 roku.

 

Oldtimery z całego świata

Miłośnicy zabytkowych samochodów mogą oddać się zabawie na Budapest Oldtimer Show. Na tej imprezie klasycznych samochodów znajdziesz wszelkiego rodzaju samochody zabytkowe z całego świata. Ponieważ odbędzie się w dniach 9-11 kwietnia, mamy nadzieję cieszyć się pierwszymi promieniami słońca pod otwartym dachem.

 

Oldtimer Show Budapeszt pełen rozrywki

Oprócz podziwiania najpiękniejszych zabytkowych samochodów, podczas Oldtimer Show w Budapeszcie możesz cieszyć się rozrywką, zajęciami i węgierską gastronomią. W miejsce festiwalu zaangażowane będą również Zabytkowy Park Kolejowy i Water Tower Park. Historyczny Park Kolejowy oferuje dziś nawet kilka pokazów klasycznych lokomotyw. Całkowita powierzchnia imprezy z klasycznymi samochodami to nie mniej niż 10 hektarów.

 

Oprócz gościa na Budapest Oldtimer Show, możesz również zarejestrować się jako klasyczny klub samochodowy lub wystawca w imieniu firmy.

 

Budapest Oldtimer Show to miejsce dla wszystkich fanów klasycznych samochodów.