27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Brytyjskie samochody i styl życia 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Brytyjskie samochody i styl życia 2027

Z ponad 200 wystawcami są to jedne z największych targów w Wielkiej Brytanii. Od ponad 25 lat jest brytyjskim najlepszym. Mimo to co roku pojawiają się nowi wystawcy, inne samochody i nowe produkty. W rezultacie British Cars and Lifestyle każdego roku jest inny.
Na targach każdy znajdzie coś dla siebie: antyki, odzież, biżuterię, regały, skórzane fotele, naczynia, tkaniny i smakołyki. Jest też wiele do zrobienia, takich jak angielskie piosenki pop i szkockie dudy w irlandzkim pubie.

Jakie zabytkowe samochody można zobaczyć na targach British Cars and Lifestyle 2027

Jak sama nazwa wskazuje, obecni są brytyjscy weterani. Pomyśl o ekskluzywnych markach, takich jak: Jaguar, Land Rover, Mini, Lotus, Aston Martin i Bentley. Ponadto marki takie jak Austin Healey, Riley, MG, Rolls Royce, Alvis i Triumph nie powinno oczywiście zabraknąć.

Godziny otwarcia British Cars and Lifestyle 2027

Targi odbywają się corocznie w marcu. Jest to dwudniowe wydarzenie, a jego miejscem jest Autotron w 's-Hertogenbosch w Holandii. Targi zaczynają się około 9 do 10 rano do początku wieczoru. Te wydłużone godziny otwarcia zapewniają mnóstwo czasu, aby cieszyć się wszystkim, co mają do zaoferowania te targi.

Opłaty za wstęp British Cars and Lifestyle 2027

Jako osoba dorosła stracisz od 10 do 20 euro za dzień. Czy masz dzieci poniżej 12 roku życia, czy masz poniżej 12 lat? Następnie możesz obejrzeć te targi za darmo.

Niech to będzie weekend!

Ponieważ British Cars and Lifestyle 2027 to 2-dniowe wydarzenie, fantastycznym pomysłem jest natychmiastowe przekształcenie go w weekend, poza samym wydarzeniem w okolicy 's-Hertogenbosch można przeżyć znacznie więcej. Można odbyć wspaniały rejs po tzw. dieze, odwiedzić Sint-Jan, nie wspominając już o pysznym jedzeniu w restauracjach.