Niedziela 2 kwietnia CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 12:00 do 16:00

Brytyjskie samochody i styl życia 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Brytyjskie samochody i styl życia 2026

Z ponad 200 wystawcami są to jedne z największych targów w Wielkiej Brytanii. Od ponad 25 lat jest brytyjskim najlepszym. Mimo to co roku pojawiają się nowi wystawcy, inne samochody i nowe produkty. W rezultacie British Cars and Lifestyle każdego roku jest inny.

Na targach każdy znajdzie coś dla siebie: antyki, odzież, biżuteria, regały, skórzane fotele, naczynia, tkaniny i smakołyki. Jest też wiele do zrobienia, jak angielskie piosenki pop i szkockie dudy w irlandzkim pubie. Ale nie zapomnij o wszystkich pięknych angielskich klasycznych samochodach. Pomyśl o ekskluzywnych brytyjskich markach samochodów, takich jak: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin i Bentley. Ponadto można oczywiście zobaczyć klasyczne samochody Austina Healeya, Rileya, MG, Rolls Royce'a, Alvisa, Triumph, Morgana i Mini. Wystawcy przyjeżdżają głównie z częścią samochodową lub unikatowym zabytkiem niedostępnym w Holandii.

Godziny otwarcia British Cars and Lifestyle 2026

Targi odbywają się corocznie w marcu. Jest to dwudniowe wydarzenie, a jego miejscem jest Autotron w 's-Hertogenbosch w Holandii. Targi zaczynają się około 9 do 10 rano do początku wieczoru. Te wydłużone godziny otwarcia zapewniają mnóstwo czasu, aby cieszyć się wszystkim, co mają do zaoferowania te targi.

Opłaty za wstęp British Cars and Lifestyle 2026

Jako osoba dorosła stracisz od 10 do 20 euro za dzień. Czy masz dzieci poniżej 12 roku życia, czy masz poniżej 12 lat? Następnie możesz obejrzeć te targi za darmo.

Niech to będzie weekend!

Ponieważ British Cars and Lifestyle 2026 to 2-dniowe wydarzenie, fantastycznym pomysłem jest natychmiastowe przekształcenie go w weekend, poza samym wydarzeniem w okolicy 's-Hertogenbosch można przeżyć znacznie więcej. Można odbyć wspaniały rejs po tzw. dieze, odwiedzić Sint-Jan, nie wspominając już o pysznym jedzeniu w restauracjach.