28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Brytyjskie samochody i styl życia 2024

marzec 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Na targach jest około 200 wystawców, co czyni go jednym z największych w Wielkiej Brytanii. Na targach każdy znajdzie coś dla siebie: antyki, ubrania, biżuterię, regały, skórzane fotele, naczynia, tkaniny i przysmaki. W irlandzkim pubie jest też wiele do zrobienia, takich jak: angielskie piosenki pop i szkockie dudy. Ale przede wszystkim jest to wystawa z wieloma pięknymi angielskimi klasycznymi samochodami.

 

To wystawa, która od ponad 25 lat jest British Best. Mimo to co roku pojawiają się nowi wystawcy, inne samochody i nowe produkty. To sprawia, że ​​brytyjskie samochody i styl życia każdego roku są inne. Wydarzenie odbędzie się w marcu 2024 roku br.

 

Wielu wystawców przyjeżdża z częścią samochodową lub unikalnym antykiem, który nie jest dostępny w Holandii. w British Cars & Lifestyle zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą się dobrze bawić. Istnieją angielskie ekskluzywne marki samochodów, takie jak: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin i Bentley. Ponadto są klasyki Austina Healeya, Rileya, MG, Rolls Royce'a, Alvisa, Triumph, Morgan i Classic Mini.

 

Są długie godziny otwarcia, więc możesz rozejrzeć się po okolicy i cieszyć się tymi fantastycznymi targami. Opłata za wstęp wynosi około 15 EUR za osobę dziennie. Dzieci do lat 12 są bezpłatne. Adres imprezy to Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).