30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Brytyjskie samochody i styl życia 2023

marzec 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Na targach jest około 200 wystawców, co czyni je zdecydowanie największą wystawą w Wielkiej Brytanii. Każdy znajdzie coś dla siebie: antyki, odzież, biżuterię, regały, skórzane fotele, naczynia, tkaniny, ręcznie robione buty, buty, marmoladę, krówki i przysmaki. W irlandzkim pubie jest też wiele do zrobienia, takich jak: angielskie piosenki pop i szkockie dudy. Ale to głównie wystawa z wieloma pięknymi angielskimi klasycznymi samochodami.

 

Jest to impreza, która od ponad 25 lat cieszy się uznaniem British Best. Niemniej jednak co roku pojawiają się nowi wystawcy, inne samochody i nowe produkty. To sprawia, że ​​brytyjskie samochody i styl życia każdego roku są inne. Wydarzenie odbędzie się w marcu 2023 roku.

 

Wielu wystawców przyjeżdża z częścią samochodową lub unikalnym antykiem, który nie jest dostępny w Holandii. British Cars & Lifestyle to miejsce, w którym zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą się dobrze bawić. Istnieją również angielskie ekskluzywne marki samochodów, takie jak: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin i Bentley. Są też klasyki Austina Healeya, Rileya, MG, Rolls Royce'a, Alvisa, Triumph, Morgan i Classic Mini.

 

Długie godziny otwarcia dają możliwość rozejrzenia się po tych fantastycznych targach. Bilet wstępu kosztuje około 15 € za osobę dziennie. Dzieci do lat 12 są bezpłatne. Adres imprezy to Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).