Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Brytyjskie samochody i styl życia 2022

marzec 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Wydarzenie, które od ponad 25 lat jest British Best: British Cars & Lifestyle. Jednak co roku pojawiają się nowi wystawcy, inne samochody i nowe produkty. W rezultacie brytyjskie samochody i styl życia nigdy nie są takie same. British Cars & Lifestyle to nie tylko największe, ale i najfajniejsze wydarzenie dla miłośników angielskich samochodów, Wielkiej Brytanii i stylu życia. Wydarzenie odbędzie się w marcu 2022 roku.

 

Na targach jest około 200 wystawców, co czyni je zdecydowanie największą wystawą w Wielkiej Brytanii. Każdy znajdzie coś dla siebie: antyki, odzież, biżuteria, regały, skórzane fotele, naczynia, tkaniny, ręcznie robione buty, buty, marmolada, krówki i przysmaki. W irlandzkim pubie jest też mnóstwo rozrywki, takich jak: angielskie piosenki pop i szkockie dudy. Ale to głównie wystawa z wieloma pięknymi angielskimi klasycznymi samochodami.

 

British Cars & Lifestyle to miejsce, w którym zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą się bawić. Kobiety mogą bawić się między trybunami życia, a mężczyźni patrzeć na poszczególne części. Wielu wystawców, którzy są obecni na targach, przyjeżdża z tą jedną częścią samochodową lub tym wyjątkowym antykiem, który nie jest dostępny w Holandii. Istnieją również angielskie ekskluzywne marki samochodów, takie jak: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin i Bentley. Są też klasyki Austina Healeya, MG, Rolls Royce'a, Alvisa, Riley'a, Triumpha, Morgana i Classic Mini.

Ze względu na długie godziny otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby rozejrzeć się po tych wszechstronnych targach. Za bilet wstępu zapłacisz około 15 € za osobę za dzień. Dzieci do lat 12 są bezpłatne. Adres imprezy to Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).