Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Brytyjskie samochody i styl życia 2021

marzec 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

British Cars & Lifestyle to nie tylko największe, ale i najfajniejsze wydarzenie dla miłośników angielskich samochodów, Wielkiej Brytanii i stylu życia. Wydarzenie to jest British Best od ponad 25 lat, ale co roku ma nowych wystawców, inne samochody i nowe produkty. W rezultacie brytyjskie samochody i styl życia nigdy nie są takie same. Tegoroczna impreza odbędzie się w marcu 2021 roku.

 

Na targach jest około 200 wystawców, co czyni je zdecydowanie największą wystawą w Wielkiej Brytanii. Każdy znajdzie coś dla siebie: antyki, odzież, biżuterię, regały, skórzane fotele, naczynia, tkaniny, ręcznie robione buty, buty, marmoladę, krówki i przysmaki. W irlandzkim pubie jest też mnóstwo rozrywki, takich jak: angielskie piosenki pop i szkockie dudy. Ale to głównie wystawa z wieloma pięknymi angielskimi klasycznymi samochodami.

 

British Cars & Lifestyle to miejsce, w którym zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą się bawić. Tam, gdzie kobiety bawią się między stylami życia, mężczyźni patrzą między częściami. Wielu wystawców przyjeżdża z tą jedną częścią samochodową lub tym wyjątkowym kawałkiem antyków, który nie jest dostępny w Holandii. Istnieją również angielskie ekskluzywne marki samochodów, takie jak: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin i Bentley. Są też klasyki Austina Healeya, MG, Rolls Royce'a, Alvisa, Riley'a, Triumpha, Morgana i Classic Mini.

Ze względu na długie godziny otwarcia można rozejrzeć się po tych wszechstronnych targach. Za bilet wstępu zapłacisz około 15 € za osobę za dzień. Dzieci do lat 12 są bezpłatne. Adres imprezy to Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).