28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Brytyjskie samochody i styl życia 2020

3 i 4 października 2020 r

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Z powodu wirusa Corona British Cars & Lifestyle nie jest w marcu tego roku, ale został przeniesiony na 3 i 4 października.

 

British Cars & Lifestyle to nie tylko największe, ale i najbardziej towarzyskie wydarzenie dla miłośników angielskich samochodów, Wielkiej Brytanii i wiejskiego stylu życia. Wydarzenie to jest British Best od ponad 25 lat, ale co roku pojawiają się nowi wystawcy, inne samochody i nowe produkty. Dzięki temu British Cars & Lifestyle nigdy nie jest taki sam.

 

Na targach jest około 200 wystawców, co czyni je zdecydowanie największymi targami w Wielkiej Brytanii. Każdy znajdzie coś dla siebie: antyki, odzież, biżuteria, regały, skórzane fotele, zastawy stołowe, tkaniny, ręcznie robione buty, buty, marmolada, krówki i przysmaki. W irlandzkim pubie jest też mnóstwo rozrywki, takich jak: angielskie piosenki pop i szkockie dudy. Ale to głównie targi z wieloma pięknymi angielskimi klasycznymi samochodami.

 

British Cars & Lifestyle to miejsce, w którym zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą się dobrze bawić. Tam, gdzie kobiety bawią się między trybami życia, mężczyźni patrzą między częściami. Wielu wystawców przyjeżdża tylko z tą jedną częścią samochodową lub unikalnym antykiem, który nie jest dostępny w Holandii. Istnieją również angielskie ekskluzywne marki samochodów, takie jak: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin i Bentley. Są też klasyki Austina Healeya, MG, Rolls Royce, Alvis, Riley, Triumph, Morgan i Classic Mini.

 

Dzięki długim godzinom otwarcia możesz cieszyć się tymi wszechstronnymi targami w wolnym czasie. Za bilet wstępu zapłacisz około 15 € za osobę dziennie. Dzieci do lat 12 są bezpłatne. Adres imprezy to Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).