27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Brytyjski Autojumble 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Brytyjski Autojumble 2027

Brytyjski samouczek. Wydarzenie zorganizowane na terenie Lido w Waalwijk w Holandii. Każdego roku ponad 2000 gości może odwiedzić około 1000 angielskich klasycznych samochodów. Ponadto na brytyjskim Autojumble członkowie różnych angielskich klubów samochodowych spotykają się, aby zaprezentować swoje wspaniałe samochody zabytkowe. Tutaj możesz również uzyskać części do własnych klasycznych samochodów.

Oprócz zabytkowych samochodów i części, imprezą zajmie się zespół jazzowy Mardigrass ze swoją świetną muzyką dixi. Ciesząc się zespołem, jest mnóstwo okazji do zjedzenia przekąsek i drinków na placu cateringowym. To wspaniały dzień, w którym spotkanie, zabawa i uznanie są kluczowe. Wdrożenie jest w rękach zespołu UK Autojumble, a za organizację odpowiada MGCarclub.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć podczas British Autojumble 2027

Jak sugeruje nazwa British Autojumble, obecne są tu brytyjskie klasyczne samochody. Pomyśl o takich markach jak: Austin Healey, Bentley, Caterham, Jaguar, Rolls Royce, Jensen-Healey, Rover i Trident.

Godziny otwarcia British Autojumble 2027

Brytyjski Autojumble 2027 odbywa się co roku w czerwcu. Jest to jednodniowa impreza i przez cały dzień możesz zwiedzać piękne brytyjskie samochody.

Opłaty za wstęp do brytyjskiego Autojumble 2027

Zapłacić za to wydarzenie? To jest zbyteczne. Brytyjski Autojumble można odwiedzić w parku Lido w Waalwijk w Holandii.