28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Brytyjski Autojumble 2024

Czerwiec 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

British Autojumble w Waalwijk ma ponad 1000 klasycznych angielskich samochodów i mnóstwo zabawy. Ponad 2000 odwiedzających jest obecnych na terenie Lido każdego roku. Tutaj członkowie wszystkich możliwych angielskich klubów samochodowych spotykają się, aby zaprezentować swoje niesamowite samochody. Na imprezie istnieje również możliwość zakupu części i klasycznych samochodów w atrakcyjnej cenie. Ponadto wielu handlowców przedstawi swoje produkty związane z samochodami. To wielkie wydarzenie odbędzie się w czerwcu 2024 r.

 

Oprócz podziwiania klasycznych samochodów i ich części, zespół jazzowy Mardigrass będzie tam, aby zapewnić ich świetną muzykę dixi. Ciesząc się z zespołu, istnieje wiele okazji, aby złapać przekąskę i drinka na placu gastronomicznym. To dzień, w którym zjednoczenie, zabawa i uznanie odgrywają wiodącą rolę. Wdrożenie należy do zespołu British Autojumble, a MGCarclub jest odpowiedzialny za organizację.

 

Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia możesz rozejrzeć się w wolnym czasie. To klasyczne wydarzenie samochodowe w Waalwijk jest bezpłatne! Adres to Lido Park w Waalwijk.