28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Brytyjski Autojumble 2023

Czerwiec 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Istnieje ponad 1000 klasycznych angielskich samochodów i mnóstwo zabawy: British Autojumble w Waalwijk. Ponad 2000 gości jest obecnych na terenie Lido. Członkowie wszystkich możliwych angielskich klubów samochodowych spotykają się, aby pokazać swoje wspaniałe samochody. Na imprezie istnieje również możliwość zakupu części i klasycznych samochodów w atrakcyjnej cenie. Ponadto wielu handlowców przedstawi swoje produkty związane z samochodami. To wielkie wydarzenie ma miejsce w czerwcu 2023 r.

 

Zespół jazzowy Mardigrass będzie tam, aby zadbać o świetną muzykę Dixi, a także podziwiać klasyczne samochody i ich części. Ciesząc się z zespołu, istnieje wiele okazji, aby złapać przekąskę i drinka na placu gastronomicznym. To dzień, w którym zjednoczenie, zabawa i uznanie odgrywają wiodącą rolę. Wdrożenie należy do zespołu British Autojumble, a MGCarclub jest odpowiedzialny za organizację.

 

Możesz rozglądać się i cieszyć się wszystkimi pięknymi samochodami dzięki długim godzinom otwarcia. Opłata za wstęp jest niczym, ponieważ ta klasyczna impreza samochodowa w Waalwijk jest bezpłatna! Adres to Lido Park w Waalwijk.