Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Brytyjski Autojumble 2022

Czerwiec 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Istnieje ponad 1000 klasycznych angielskich samochodów i mnóstwo zabawy: Britisch Autojumble w Waalwijk. Na stronie Lido obecnych jest ponad 2000 gości. Członkowie wszystkich możliwych angielskich klubów samochodowych spotykają się, aby pokazać swoje wspaniałe samochody. Na imprezie istnieje również możliwość zakupu części samochodowych i klasycznych samochodów w atrakcyjnej cenie. Ponadto wielu handlowców przedstawi swoje produkty związane z samochodami. To wszechstronne wydarzenie ma miejsce w czerwcu 2022 r.

 

Obecny będzie zespół jazzowy Mardigrass, który oprócz wspaniałych klasycznych samochodów i części, zapewni ich świetną muzykę dixi. Podczas zabawy w zespole, istnieje wiele okazji na przekąskę i drinka na placu gościnnym. To dzień, w którym główną rolę odgrywają spotkanie, towarzyskość i uznanie. Wdrożenie należy do zespołu British Autojumble, a MGCarclub jest odpowiedzialny za organizację.

 

Możesz rozglądać się i cieszyć się wszystkimi pięknymi samochodami dzięki długim godzinom otwarcia. Nie ma opłaty za wstęp, co oznacza, że ​​ta klasyczna impreza samochodowa w Waalwijk jest bezpłatna! Adres to Lido Park w Waalwijk.