Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Brytyjski Autojumble 2021

Czerwiec 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Britisch Autojumble to wydarzenie z udziałem ponad 1000 angielskich klasycznych samochodów i świetnej zabawy, częściowo dzięki ponad 2000 odwiedzającym na stronie Lido. Wszyscy członkowie możliwych angielskich klubów samochodowych spotykają się, aby pokazać swoje piękne samochody. Możesz także kupić części samochodowe i samochody klasyczne w atrakcyjnej cenie. Ponadto wielu handlowców przedstawi swoje produkty związane z samochodami. To wielkie wydarzenie odbędzie się w czerwcu 2021 r.

 

Oprócz podziwiania klasycznych samochodów i ich komponentów, zespół jazzowy Mardigrass będzie obecny, aby zapewnić im świetną muzykę dixi. Jest wiele okazji, aby złapać przekąskę i drinka na placu gościnnym, podczas gdy cieszycie się zespołem. To dzień, w którym wiodącą rolę odgrywają towarzyskość, spotkanie i uznanie. MGCarclub jest odpowiedzialny za organizację, a wdrożenie jest w rękach brytyjskiego zespołu Autojumble.

 

Dzięki szerokim godzinom otwarcia będziesz miał okazję rozejrzeć się i cieszyć się wszystkimi pięknymi rzeczami. Nie ma opłaty za wstęp, ponieważ ta klasyczna impreza samochodowa w Waalwijk jest bezpłatna! Adres to Lido Park w Waalwijk.