Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Brytyjski Autojumble 2020

21 czerwca 2020 r.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Britisch Autojumble to ponad 1000 klasycznych angielskich samochodów i mnóstwo zabawy. Na stronie Lido obecnych jest ponad 2000 gości. Wszyscy członkowie możliwych angielskich klubów samochodowych spotykają się, aby pokazać swoje piękne samochody. Możesz także kupić części samochodowe i samochody klasyczne w atrakcyjnej cenie. Ponadto wielu handlowców przedstawi swoje produkty związane z samochodami. To wszechstronne wydarzenie odbędzie się 21 czerwca 2020 r.

 

Oprócz podziwiania klasycznych samochodów i ich komponentów, zespół jazzowy Mardigrass będzie obecny, aby zapewnić im świetną muzykę dixi. Podczas zabawy w zespole, istnieje wiele okazji na przekąskę i drinka na placu gościnnym. To dzień, w którym wiodącą rolę odgrywają towarzyskość, spotkanie i uznanie. MGCarclub jest odpowiedzialny za organizację, a wdrożenie jest w rękach brytyjskiego zespołu Autojumble.

 

Szerokie godziny otwarcia dają możliwość rozejrzenia się i cieszenia się wszystkimi pięknymi rzeczami. Nie ma opłaty za wstęp, ponieważ ta klasyczna impreza samochodowa w Waalwijk jest bezpłatna! Adres to Lido Park w Waalwijk.