Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Bremen Classic Motorshow 2022

Luty 2022.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Bremen Classic Motor Show to pierwsza duża wystawa klasycznych samochodów roku. Znajdziesz tutaj wszystkie klasyczne pojazdy potrzebne do udanego początku sezonu: samochody, motocykle, części zamienne, porady dotyczące renowacji, młode klasyki i historyczne sporty motorowe. Dzięki powierzchni wystawienniczej 4651 m² w ośmiu halach, około 45,000 650 zwiedzającym i 12 wystawcom z XNUMX krajów, Bremen Classic Motor Show jest miejscem dla wszystkich miłośników klasycznych samochodów.

 

Niezwykła atmosfera i wyjątkowe pokazy specjalne dla samochodów i motocykli, wiedza publiczna oraz szeroki wybór wysokiej jakości wystaw od lat są powodem sukcesu Bremen Classic Motor Show. Przyjaciele, podobnie myślący ludzie, eksperci i kolekcjonerzy spotykają się tutaj, aby odpocząć i porozmawiać o samochodach i motocyklach.

 

Godziny otwarcia są szerokie, więc możesz się rozejrzeć i podziwiać tę piękną wystawę. Opłata za wstęp wynosi około 16 EUR za osobę dziennie, a za dwa dni zapłacisz około 24 EUR za osobę. Podróżuj z łatwością do iz wystawy: możesz teraz korzystać z nowych udogodnień Parkuj i Jedź na lotnisku (miejsce parkingowe 1). Kieruj się znakami lotniska w Bremie: bilet parkingowy i tramwajowy za 7 € (cena za pojazd dla wszystkich pasażerów, w tym podróż tramwajem w obie strony). Podróż trwa około 18 minut. Zatrzymaj się przy Blumenthalstraße.

 

Podróżuj wygodnie do drzwi wejściowych do centrum wystawowego - unikaj korków i szukaj miejsca parkingowego!