Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Bremen Classic Motorshow 2021

Luty 2021.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Pierwszą dużą wystawą samochodów klasycznych w tym roku jest Bremen Classic Motor Show. Tutaj znajdziesz wszystkie klasyczne pojazdy potrzebne do udanego rozpoczęcia sezonu: samochody, motocykle, młode klasyki, historyczne sporty motorowe, części zamienne i porady dotyczące renowacji. Dzięki powierzchni wystawienniczej składającej się z ośmiu hal o łącznej powierzchni 4651 m², około 45,000 650 zwiedzających i 12 wystawców z XNUMX krajów, Bremen Classic Motor Show to miejsce dla wszystkich fanów klasycznych samochodów.

 

Eksperci, kolekcjonerzy, przyjaciele i podobnie myślący ludzie spotykają się tutaj, aby odpocząć i porozmawiać o samochodach i motocyklach. Doświadczenie opinii publicznej, szeroka gama wysokiej jakości wystaw, niezwykła atmosfera i wyjątkowe pokazy specjalne dla samochodów i motocykli były powodem sukcesu Bremen Classic Motor Show od lat. Sezon rozpoczyna się w Bremie!

 

Godziny otwarcia wystawy są bardzo szerokie. To pozwala rozejrzeć się i cieszyć tą piękną wystawą. Opłata za wstęp wynosi około 16 EUR za osobę dziennie, a za dwa dni zapłacisz około 24 EUR za osobę. Możesz z łatwością podróżować do iz wystawy: Skorzystaj z nowych udogodnień Parkuj i Jedź na lotnisku (miejsce parkingowe 1). Po prostu kieruj się znakami na lotnisku w Bremie: bilet parkingowy i tramwajowy za 7 € (cena za pojazd dla wszystkich pasażerów, w tym podróż tramwajem w obie strony). Podróż trwa około 18 minut. Zatrzymaj się przy Blumenthalstraße.

Unikaj korków i szukaj miejsca parkingowego - podróżuj wygodnie do drzwi wejściowych do centrum wystawowego!