28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Bremen Classic Motorshow 2020

Styczeń 31 do lutego 2, 2020.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Bremen Classic Motor Show to pierwsza duża wystawa samochodów zabytkowych w tym roku. Tutaj znajdziesz wszystkie klasyczne pojazdy potrzebne do udanego rozpoczęcia sezonu: samochody, motocykle, młode klasyki, historyczne sporty motorowe, części zamienne i porady dotyczące renowacji. Powierzchnia wystawiennicza o powierzchni 4651 m² składa się z ośmiu hal, około 45,000 650 zwiedzających i 12 wystawców z XNUMX krajów. Bremen Classic Motor Show to miejsce dla wszystkich fanów klasycznych samochodów.

 

Przyjaciele, podobnie myślący ludzie, eksperci i kolekcjonerzy spotykają się tutaj, aby odpocząć i porozmawiać o samochodach i motocyklach. Doświadczenie opinii publicznej, szeroka gama wysokiej jakości wystaw, niezwykła atmosfera i wyjątkowe pokazy specjalne dla samochodów i motocykli były powodem sukcesu Bremen Classic Motor Show od lat. Sezon rozpoczyna się w Bremie!

 

Godziny otwarcia wystawy to codziennie od 9:6 do 16:24. To pozwala rozejrzeć się i cieszyć tą piękną wystawą. Opłata za wstęp wynosi 1 € za osobę za dzień, a za dwa dni płacisz 7 € za osobę. Z łatwością podróżuj do iz wystawy: Skorzystaj z nowych udogodnień Parkuj i Jedź na lotnisku (miejsce parkingowe 18). Kieruj się znakami lotniska w Bremie: bilet parkingowy i tramwajowy za XNUMX € (cena za pojazd dla wszystkich pasażerów, w tym podróż tramwajem w obie strony). Podróż trwa około XNUMX minut. Zatrzymaj się przy Blumenthalstraße.

Podróżuj wygodnie do drzwi wejściowych do centrum wystawowego - unikaj korków i szukaj miejsca parkingowego!