Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Grand Prix AvD Oldtimerów 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Grand Prix AvD Oldtimerów 2027

Nürburgring w Niemczech to jedno z najpopularniejszych miejsc do organizacji wyścigów. Odbywa się tu również Grand Prix AvD Oldtimer. To jedna z największych i najpopularniejszych imprez poświęconych samochodom zabytkowym na świecie. Wydarzenie to pozwoli Wam odbyć spektakularną i wyjątkową podróż przez 7 dekad historii sportów motorowych.

W piątek weekendu Grand Prix odbędzie się 75-minutowa sesja kwalifikacyjna i 180-minutowy wyścig. Oprócz oglądania wyścigów można również obejrzeć około 500 samochodów wyścigowych z okresu od końca XX do początku XX wieku.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć podczas Avd Oldtimer Grand Prix 2027

Podczas tego wydarzenia natkniesz się na każdą markę samochodową, która ma nieco sportowy charakter. Myśleć o Jaguar, BMW, Mercedes, Opel, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Audi, Ford i Volvo.

Godziny otwarcia AvD Oldtimer Grand Prix 2027

AvD Oldtimer Grand Prix odbywa się co roku w sierpniu. Wydarzenie rozpoczyna się w piątek i kończy w niedzielę. Rozpoczyna się o godzinie 08:00 i kończy około 19:00 w piątek, 21:30 w sobotę i 18:30 w niedzielę. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi wyścigami. Więcej informacji na temat czasów wyścigów można znaleźć online na stronie AvD Oldtimer Grand Prix.