30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)

Grand Prix AvD Oldtimerów 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Grand Prix AvD Oldtimerów 2026

Nürburgring w Niemczech to jedno z najpopularniejszych miejsc do organizacji wyścigów. Odbywa się tu również Grand Prix AvD Oldtimer. To jedna z największych i najpopularniejszych imprez poświęconych samochodom zabytkowym na świecie. Wydarzenie to pozwoli Wam odbyć spektakularną i wyjątkową podróż przez 7 dekad historii sportów motorowych.
W piątek weekendu Grand Prix odbędzie się 75-minutowa sesja kwalifikacyjna i 180-minutowy wyścig. Oprócz oglądania wyścigów można również obejrzeć około 500 samochodów wyścigowych z okresu od końca XX do początku XX wieku.

Godziny otwarcia AvD Oldtimer Grand Prix 2026

AvD Oldtimer Grand Prix odbywa się co roku w sierpniu. Wydarzenie rozpoczyna się w piątek i kończy w niedzielę. Rozpoczyna się o godzinie 08:00 i kończy około 19:00 w piątek, 21:30 w sobotę i 18:30 w niedzielę. Dzięki wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się wszystkimi wyścigami. Więcej informacji na temat czasów wyścigów można znaleźć online na stronie AvD Oldtimer Grand Prix.

Niech to będzie weekend

AvD Oldtimer Grand Prix to impreza trwająca trzy dni. Ponieważ impreza odbywa się w Niemczech, jazda w górę iw dół nie jest dobrą opcją dla każdego. Jest to zatem idealna okazja, aby wyrwać się na wspaniały weekend. Na stronie AvD Oldtimer Grand Prix można znaleźć więcej informacji na temat najlepszych miejsc noclegowych.