28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

AvD Oldtimer Grand Prix 2023

Sierpień 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Jedną z największych i najpopularniejszych imprez samochodów klasycznych na świecie jest AvD Classic Car Grand Prix na torze Nürburgring w Niemczech. Wydarzenie ma ponad 60,000 7 widzów i zapierające dech w piersiach pole startowe. 2023 dekad historii sportów motorowych daje szansę przeżycia spektakularnej i wyjątkowej podróży. To wydarzenie odbędzie się w sierpniu XNUMX roku.

 

Dzięki około 500 samochodom wyścigowym od końca XX do początku VIII wieku impreza oferuje wirtualną podróż w czasie. 75 minut kwalifikacji i 180 minut wyścigów zostanie zakończonych w piątek weekendu AvD. Uwzględnia to czasy pozostałej części programu.

 

Dzięki długim godzinom otwarcia możesz się rozejrzeć i cieszyć wyścigami i zabytkowymi samochodami. Wydarzenie odbywa się na Nordschleife & Grand-Prix-Strecke. Za bilet wstępu zapłacisz około 28 euro w piątek, 44 euro w sobotę i 42 euro w niedzielę. Bilet weekendowy kosztuje 65 €. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.