28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

AvD Oldtimer Grand Prix 2022

Sierpień 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Dzięki ponad 60,000 7 widzów i zapierającemu dech w piersiach polu startowemu, AvD Old-timer Grand Prix na torze Nürburgring w Niemczech jest jedną z największych i najpopularniejszych imprez motoryzacyjnych na świecie. Siedemdziesiąt lat historii sportów motorowych pozwala przeżyć spektakularną i wyjątkową podróż. To wydarzenie odbędzie się w sierpniu 2022 roku.

 

Istnieje około 500 samochodów wyścigowych od końca XX do początku VIII wieku. Zapewniają one wirtualną podróż w czasie podczas wydarzenia. 75 minut kwalifikacji i 180 minut wyścigów odbywa się w piątek weekendu AvD. Uwzględnia to czasy pozostałej części programu.

 

Możesz spokojnie się rozejrzeć i cieszyć się wyścigami i klasycznymi samochodami ze względu na szerokie godziny otwarcia. Wydarzenie odbywa się na Nordschleife & Grand-Prix-Strecke. Za bilet wstępu zapłacisz około 28 euro w piątek, 44 euro w sobotę i 42 euro w niedzielę. Za bilet weekendowy płacisz 65 €. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej.