Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Automotoretro 2022

Styczeń - luty 2022.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Automotoretrò to największa wystawa w Turynie poświęcona klasycznym pojazdom. Wybór najpiękniejszych klejnotów z historii motocykli i samochodów prezentowany jest od 1983 roku. Został on stworzony przez czterech członków zespołu wyścigowego Scuderia Rhododendri, w tym Beppe Gianoglio, który prowadzi organizację imprezy z firmą Bea Srl. Wraz z podwójnym wydarzeniem „Automotoracing” oferuje obecnie ponad 1,200 wystawców i 67,000 2022 odwiedzających z całej Europy, z silną obecnością z Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Austrii i Holandii. Wydarzenie to odbędzie się w styczniu / lutym XNUMX roku.

 

Intencją organizatorów było zawsze dzielenie się swoją pasją z wieloma gośćmi, poprzez zachęcanie do prywatnej zbiórki i rozpowszechniania kultury samochodowej. Impreza odrodziła się po raz kolejny od pierwszej edycji, oferując odwiedzającym niepowtarzalne doświadczenie każdego roku. Spacerując po dużych pawilonach Lingotto Fiere di Torino, można podziwiać jedne z najbardziej wartościowych i oryginalnych modeli, jakie kiedykolwiek wyprodukowały wielkie marki międzynarodowego przemysłu samochodowego: Fiat, Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford , Renault, Volkswagen, Lancia, Audi, Jeep, Abarth i inne.

 

Targi mają szerokie godziny otwarcia, więc możesz się rozejrzeć. Opłata za wstęp wynosi około 15 € za osobę. Adres to Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Włochy.