Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Automotoretro 2021

Styczeń - luty 2021.

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Główną wystawą w Turynie poświęconą klasycznym pojazdom jest Automotoretrò. Od 1983 roku prezentuje wybór najpiękniejszych klejnotów z historii motocykli i samochodów. Została wykonana przez czterech członków zespołu wyścigowego Scuderia Rhododendri, w tym Beppe Gianoglio, który prowadzi organizację imprezy wraz z firmą Bea Srl. Wraz ze swoim podwójnym wydarzeniem „Automotoracing”, oferuje dziś ponad 1,200 wystawców i 67,000 2021 odwiedzających z całej Europy, z silną obecnością we Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Austrii i Holandii. Wydarzenie to odbędzie się w styczniu / lutym XNUMX roku.

 

Od pierwszej edycji imprezie udało się stale odnawiać swój sukces, który oferuje odwiedzającym wyjątkowe doświadczenie każdego roku. Intencją organizatorów było zawsze dzielenie się swoją pasją z wieloma gośćmi, poprzez zachęcanie do prywatnej zbiórki i rozpowszechniania kultury samochodowej. Spacerując po dużych pawilonach Lingotto Fiere di Torino, można podziwiać jedne z najbardziej wartościowych i oryginalnych modeli, jakie kiedykolwiek zaprojektowały wielkie marki międzynarodowego przemysłu samochodowego: Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Renault , Volkswagen Fiat, Lancia, Audi, Jeep, Abarth i wiele innych.

 

Targi oferują szerokie godziny otwarcia, dzięki czemu można się rozejrzeć. Opłata za wstęp wynosi około 15 € za osobę. Adres to Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Włochy.