Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Automotoretro 2020

30 stycznia - 2 lutego 2020 r

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Automotoretrò to największa wystawa w Turynie poświęcona klasycznym pojazdom. Od 1983 roku prezentuje wybór najpiękniejszych klejnotów z historii motocykli i samochodów. Został stworzony przez czterech członków zespołu wyścigowego Scuderia Rhododendri, w tym Beppe Gianoglio, który prowadzi organizację imprezy wraz z firmą Bea Srl. Wraz ze swoim podwójnym wydarzeniem „Automotoracing” oferuje obecnie ponad 1,200 wystawców i 67,000 2020 odwiedzających z całej Europy, z silną obecnością z Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Austrii i Holandii. To wydarzenie odbędzie się w styczniu / lutym XNUMX.

 

Intencją organizatorów było zawsze dzielenie się swoją pasją z wieloma gośćmi, poprzez zachęcanie do prywatnej zbiórki i rozpowszechniania kultury samochodowej. Od pierwszej edycji imprezie udało się stale odnawiać swój sukces, który oferuje odwiedzającym wyjątkowe doświadczenie każdego roku. Spacerując po dużych pawilonach Lingotto Fiere di Torino, można podziwiać jedne z najbardziej wartościowych i oryginalnych modeli, jakie kiedykolwiek wyprodukowały wielkie marki międzynarodowego przemysłu samochodowego: Fiat, Lancia, Audi, Jeep, Abarth, Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Renault, Volkswagen i inne.

 

Targi oferują szerokie godziny otwarcia, dzięki czemu można się rozejrzeć. Opłata za wstęp wynosi 15 € za osobę. Adres to Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Włochy.