28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Automotoretro 2020

30 stycznia - 2 lutego 2020 r

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Automotoretrò to największa wystawa w Turynie poświęcona klasycznym pojazdom. Od 1983 roku prezentuje wybór najpiękniejszych klejnotów z historii motocykli i samochodów. Został stworzony przez czterech członków zespołu wyścigowego Scuderia Rhododendri, w tym Beppe Gianoglio, który prowadzi organizację imprezy wraz z firmą Bea Srl. Wraz ze swoim podwójnym wydarzeniem „Automotoracing” oferuje obecnie ponad 1,200 wystawców i 67,000 2020 odwiedzających z całej Europy, z silną obecnością z Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Austrii i Holandii. To wydarzenie odbędzie się w styczniu / lutym XNUMX.

 

Intencją organizatorów od zawsze było dzielenie się swoją pasją z licznymi gośćmi poprzez zachęcanie do prywatnych zbiórek i szerzenie kultury samochodowej. Od pierwszej edycji impreza stale odnawia swój sukces, co roku oferując odwiedzającym wyjątkowe wrażenia. Spacerując po dużych pawilonach Lingotto Fiere di Torino, można podziwiać jedne z najcenniejszych i najbardziej oryginalnych modeli, jakie kiedykolwiek zostały wykonane przez wielkie nazwiska międzynarodowego przemysłu samochodowego: Fiat, Lancia, Audi, Jeep, Abarth, Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Renault, Volkswagen i inne.

 

Targi oferują szerokie godziny otwarcia, dzięki czemu można się rozejrzeć. Opłata za wstęp wynosi 15 € za osobę. Adres to Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Włochy.