Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Autobianchi Giardiniera 500D 1974

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Autobianchi Giardiniera Fiat 500D ciemnoniebieski w dobrym stanie

Produkcja Autobianchi Giardiniera rozpoczęła się w 1960 roku w Turijn na tej samej linii produkcyjnej co Fiat 500D (z „samobójczymi drzwiami”). Ostatecznie produkcja została przeniesiona do Autobianchi w Desio i tam samochody były budowane do 1977 roku. Autobianchi pochodzi z 1974 roku. Zarówno nadwozie, jak i wnętrze są w pięknym i dobrym stanie. Samochód ma ciemnoniebieski lakier, piękne chromowane i brązowe wnętrze ze skóry ekologicznej. Silnik 499CC jest z tyłu. Auto posiada w pełni zsynchronizowaną 4-biegową skrzynię biegów. Ten samochód ma składany dach, jest w Holandii od 2002 roku i ma bogatą historię.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1481
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Autobianchi
  • Rok: 1974