Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Auto Moto Depoca 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Auto Moto Depoca 2026

Ponad 120,000 90,000 entuzjastów klasycznych samochodów podróżuje co roku do Padwy, aby cieszyć się Auto Moto Depoca. Auto Moto Depoca to najważniejszy włoski pokaz zabytkowych samochodów i motocykli. Na powierzchni ponad 2 5000 m500 wystawionych jest dla Państwa około 1600 samochodów. Ponadto istnieje również XNUMX motocykli, które można obejrzeć. Jeśli masz pytania dotyczące określonych pojazdów, możesz zadać je jednemu z XNUMX obecnych wystawców.

Godziny otwarcia Auto Moto Depoca 2026

Auto Moto Depoca odbywa się w październiku. Impreza trwa od czwartku do niedzieli. Wydarzenie otwiera się codziennie o 9:7 i kończy o XNUMX:XNUMX. Dzięki tym wydłużonym godzinom otwarcia masz wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć i ewentualnie kupić wszystkie samochody, motocykle i części.

Opłaty za wstęp Auto Moto Depoca 2026

Bilet dzienny na Auto Moto Depoca kosztuje od 20 do 30 euro. Dzieci w wieku od 13 do 17 lat kosztują od 15 do 20 lat, a jeśli masz mniej niż 13 lat, wstęp jest bezpłatny. Ponadto dostępne są również bilety kombi. Dzięki temu możesz uczestniczyć w wydarzeniu przez kilka dni za niższą cenę niż w przypadku zakupu biletów osobno. Czy chcesz przejść do podglądu w czwartek? Następnie musisz kupić osobny bilet, który kosztuje od 45 do 50 euro.

Niech to będzie weekend

Ponieważ Auto Moto Depoca 2026 to kilkudniowa impreza, a jak na jeden dzień jest zbyt wiele do zrobienia, dobrym pomysłem jest zrobienie z tego długiego weekendu. Pozwala to nie tylko oglądać cały splendor Auto Moto Depoca w czasie wolnym, ale także pozwala cieszyć się pięknymi Włochami. Na stronie Auto Moto Depoca możesz zobaczyć kilka polecanych hoteli i pensjonatów.