28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)

Auto Moto Depoca 2023

Październik 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Na powierzchni wystawienniczej o powierzchni 90,000 5,000 m², na której znajduje się ponad 45,000 samochodów, Auto Moto D'Epoca to najważniejszy pokaz klasycznych samochodów i motocykli we Włoszech. Spektakl zaspokaja potrzeby ponad 2023 XNUMX pasjonatów z całej Europy. Aby znaleźć i podziwiać wspaniałe klasyczne samochody i oryginalne części, przybędą do Padwy. Targi odbywają się w październiku XNUMX roku.

 

Auto Moto D'epoca co roku przyciąga co najmniej 120,000 500 gości z całej Europy. Na targach obecne są różnorodne modele samochodów po części, od samochodów klasycznych po samochody marzeń. Oprócz tego istnieje ponad 1600 silników, które można podziwiać i XNUMX wystawców, którzy mogą opowiedzieć wszystko o samochodach i motocyklach. Oczywiście można tu również kupić klasyczne samochody.

 

Wystawa ma długie godziny otwarcia, które dają szansę na rozejrzenie się. Opłata za wstęp nie kosztuje dużo i dlatego z pewnością warto ją odwiedzić. Dzieci do 12 lat są bezpłatne. Możesz przeszukać stronę internetową tej wystawy, aby znaleźć odpowiedni hotel w okolicy, jeśli przyjeżdżasz z daleka. Opis trasy można również znaleźć na oficjalnej stronie. Adres: Via Niccolò Tommaseo 59, Padova.