Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Auto Moto Depoca 2022

Październik 2022

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Auto Moto D'Epoca to najważniejszy włoski pokaz klasycznych samochodów i motocykli. Ponad 5000 samochodów będzie czekało na Ciebie na powierzchni wystawienniczej 90,000 45,000 m². Spektakl wychodzi naprzeciw potrzebom ponad 2022 XNUMX pasjonatów z całej Europy. Przyjeżdżają do Padwy, aby znaleźć i podziwiać fantastyczne klasyczne samochody i oryginalne części. Targi odbędą się w październiku XNUMX roku.

 

Auto Moto D'epoca co roku przyciąga nie mniej niż 120,000 1600 gości z całej Europy. Wystawa oferuje różnorodne modele samochodów po części, od samochodów klasycznych po samochody marzeń. Obecnych jest nie mniej niż 500 wystawców, którzy mogą opowiedzieć wszystko o samochodach i motocyklach. Ponadto istnieje XNUMX silników, które można podziwiać. Oczywiście można tu również kupić klasyczne samochody.

 

Są szerokie godziny otwarcia, które dają możliwość rozejrzenia się. Opłata za wstęp jest niewielka i dlatego z pewnością warto ją odwiedzić. Dzieci do 12 lat są bezpłatne. Na stronie wydarzenia można wyszukać odpowiedni hotel w okolicy. Opis trasy można również znaleźć na oficjalnej stronie. Adres: Via Niccolò Tommaseo 59, Padova.