Niedziela 3 lipca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OPEN od 12:00 do 16:00 - lipiec i sierpień OPEN jak zwykle

Auto Moto Depoca 2021

Październik 2021

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Najważniejszym włoskim pokazem klasycznych samochodów i motocykli jest Auto Moto Depoca. Na powierzchni wystawienniczej 5000 90,000 m² przygotowanych będzie dla Państwa ponad 45,000 samochodów. Przedstawienie spełnia potrzeby ponad 2021 XNUMX entuzjastów z całej Europy, którzy przyjeżdżają do Padwy w poszukiwaniu i podziwianiu fantastycznych staroświeckich i oryginalnych części. Targi odbędą się w październiku XNUMX roku.

Nie mniej niż goście 120,000 z całej Europy przyjeżdżają do Auto Moto Depoca każdego roku.
Od modeli do oryginalnych części i od starych samochodów po samochody marzeń - ta wystawa oferuje wszystko! Możesz także podziwiać obecne motocykle 500 lub porozmawiać z jednym z wystawców 1600, którzy wiedzą wszystko o samochodach i motocyklach.

Szerokie godziny otwarcia dają możliwość rozejrzenia się. Opłata za wstęp nie powstrzymuje Cię przed wyjazdem, a dzieci do 12 lat są bezpłatne. Szukasz hotelu na nocleg, bo przyjeżdżasz z daleka? Zajrzyj na stronę internetową i wyszukaj odpowiedni hotel. Opis trasy można również znaleźć na oficjalnej stronie. Adres: Via Niccolò Tommaseo 59, Padova.