Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Auto Moto Depoca 2019

Październik 24 do października 27

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Auto Moto Depoca to najważniejszy włoski pokaz klasycznych samochodów i motocykli. Ponad 5000 samochodów będzie dla Państwa przygotowanych na powierzchni wystawienniczej 90,000 45,000 m². Pokaz spełnia potrzeby ponad 24 27 entuzjastów z całej Europy, którzy przyjeżdżają do Padwy, aby znaleźć i podziwiać piękne klasyczne samochody i oryginalne części. Wydarzenie to odbędzie się od XNUMX do XNUMX października.

Nie mniej niż goście 120,000 z całej Europy przyjeżdżają do Auto Moto Depoca każdego roku.
Od samochodów zabytkowych po samochody marzeń i od autka po oryginalne części - to wszystko oferuje! Możesz także cieszyć się obecnymi motocyklami 500 lub porozmawiać z jednym z wystawców 1600, którzy wiedzą wszystko o samochodach i motocyklach.

Szerokie godziny otwarcia dają możliwość rozejrzenia się. Opłata za wstęp nie powstrzymuje Cię przed wyjazdem, a dzieci do 12 lat są bezpłatne. Przyjeżdżasz z daleka i szukasz hotelu na nocleg? Zajrzyj na stronę internetową i wyszukaj odpowiedni hotel. Opis trasy można również znaleźć na oficjalnej stronie. Adres: Via Niccolò Tommaseo 59, Padova.