Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Austin Healey 3000 MKII 1962

Zobacz wszystkie zdjęcia Austin Healey 3000 MKII 1962 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Nadwozie Austin Healey 3000 MKII 1962 w bardzo dobrym stanie

1962 Austin Healey 3000 MKII. Zarówno wnętrze, jak i na zewnątrz tego „Big Healey” są w bardzo dobrym stanie. Lakier dwukolorowy, czerwono-czarny, w połączeniu z czarnym wnętrzem z czerwoną lamówką. Naprawdę piękne i sportowe połączenie. Samochód posiada silnik rzędowy 2912 CC 135 KM 6 oraz manualną skrzynię biegów z nadbiegiem. Dyski naprawdę świetne. Samochód ma chromowane koła z drutu, dodatkowe reflektory świateł drogowych, chromowany bagażnik i drewnianą kierownicę. A więc bardzo piękny Austin Healey 300 w pełni gotowy do jazdy.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1444
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Austin Healey
  • Rok: 1962