Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Aston Martin DB7 Coupe 2001

Zobacz wszystkie zdjęcia Aston Martin DB7 Coupe 2001 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

SPRZEDANY / VERKAUFT / VENDU / VERKOCHT

Aston Martin DB7 V12 Vantage 2001 48.000 km

Aston Martin DB7 V12 Vantage zadebiutował w 1999 roku na targach motoryzacyjnych w Genewie. Standardowy DB7 ma silnik 3.2-litrowy 6-cylindrowy, ale Vantage ma 5.9 litra V12. Auto w bardzo dobrym stanie. Kolor granatowy z beżowo-niebieskim wnętrzem. Naprawdę szykowne, ale i sportowe połączenie. Samochód posiada silnik 5935 CC V12 420 KM oraz automatyczną skrzynię biegów (ZF5HP30). Ma również skórzane sportowe fotele, elektryczne szyby, podgrzewanie siedzenia, czujniki parkowania itp. A więc bardzo piękny i doskonały do ​​jazdy Aston Martin DB7 Vantage.

Samochód ma tytuł holenderski i holenderski mot / tuv. Łatwa rejestracja w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych podatków importowych. Możemy pomóc w transporcie.

  • Ref. nr .: 1443
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Aston Martin
  • Rok: 2001