Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2027

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2027

Założona w 1966 roku i dwukrotna zdobywczyni International Historic Motoring Awards: Amelia Island Concours d'Elegance. Miejsce, w którym co roku spotyka się 300 różnych najrzadszych pojazdów, gdzie są one wystawiane.
Odbywa się to poprzez różne wydarzenia, takie jak Cars & Caffeine, RADwood, Concours d'Lemons w sobotę. Na stronie znajdują się również różne strefy dla dzieci oraz organizowane są przejażdżki i przejazdy. Najsłynniejsza impreza organizowana jest w niedzielę: Concours d'Elegance. Tutaj staniesz oko w oko z najpiękniejszymi klejnotami historii motoryzacji. Podczas Concours d'Elegance istnieje również możliwość samodzielnego wejścia do jednego z pojazdów.

Jakie klasyczne samochody można zobaczyć na Amelia Island Concours d'Elegance 2027?

Jak już wspominaliśmy, na Amelia Island Concours d'Elegance natkniecie się na najpiękniejsze perełki z historii motoryzacji. Pomyśl o takich markach jak: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedesie, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Maserati i MG.

Godziny otwarcia Amelia Island Concours d'Elegance 2027

Amelia Island Concours d'Elegance odbywa się co roku w marcu i trwa od piątku do niedzieli. W ten weekend odbywa się kilka wydarzeń, dzięki którym będziesz zajęty przez cały dzień.

Amelia Island Concours d'Elegance 2027 opłaty za wstęp

Dla osoby dorosłej bilet kosztuje około 150 euro. Jest to cena przy zakupie biletu w kasie. Jeśli zamówisz to przez Internet, bilet wstępu kosztuje od 100 € do 125 €. Młodzi ludzie w wieku od 13 do 17 lat mogą wejść na imprezę za około 60 euro, a dzieci w wieku 12 lat lub młodsze mogą wejść na imprezę za darmo.

Parking na Amelia Island Concours d'Elegance 2027

Na miejscu dostępnych jest wiele miejsc parkingowych. Na przykład możesz zaparkować samochód na Lot A przy Bailey Road, gdzie płacisz 10 € w sobotę i 20 € w niedzielę. Możesz także zaparkować na Bot B i Lot C. Są to miejsca parkingowe przy Klubie Golfowym, a stąd już tylko krótki spacer na wydarzenie. Bilet parkingowy na Lotach B i Lotach C kosztuje 40 €.