Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2026

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2026

Konkurs Elegancji na Wyspie Amelii. Założona w 1966 roku i dwukrotna zdobywczyni International Historic Motoring Awards. Co roku wystawianych jest tu ponad trzysta najrzadszych pojazdów z kolekcji z całego świata.
W Concours d'Elegance każdy znajdzie coś dla siebie. Jest Cars & Caffeine w soboty, Kids Zone, seans RADwood z lat 80. i 90. i wiele więcej. Dodatkowo istnieje możliwość samodzielnej jazdy klasycznym samochodem podczas Ride & Drive. Podczas tej imprezy odbywają się również różne rajdy.

Godziny otwarcia Amelia Island Concours d'Elegance 2026

Concours d'Elegance na wyspie Amelia odbywa się co roku w marcu od piątku do niedzieli. Concours d'Elegance ma codziennie wydłużone godziny otwarcia. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym pięknem, jakie ma do zaoferowania wyspa Amelia.

Amelia Island Concours d'Elegance 2026 opłaty za wstęp

Dla osoby dorosłej bilet kosztuje około 150 euro. Jest to cena przy zakupie biletu w kasie. Jeśli zamówisz to przez Internet, bilet wstępu kosztuje od 100 € do 125 €. Młodzi ludzie w wieku od 13 do 17 lat mogą wejść na imprezę za około 60 euro, a dzieci w wieku 12 lat lub młodsze mogą wejść na imprezę za darmo.

Parking na Amelia Island Concours d'Elegance 2026

Na miejscu dostępnych jest wiele miejsc parkingowych. Na przykład możesz zaparkować samochód na Lot A przy Bailey Road, gdzie płacisz 10 € w sobotę i 20 € w niedzielę. Możesz także zaparkować na Bot B i Lot C. Są to miejsca parkingowe przy Klubie Golfowym, a stąd już tylko krótki spacer na wydarzenie. Bilet parkingowy na Lotach B i Lotach C kosztuje 40 €.

Weź udział w Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2026

Jeśli uważasz, że Twój samochód również powinien znajdować się na Concours d'Elegance na wyspie Amelia, możesz złożyć wniosek na stronie Concours d'Elegance na wyspie Amelia. Tutaj możesz również zobaczyć, jakie są klasy i czy pasujesz do jednej z tych grup.

Niech to będzie weekend

Ponieważ Amelia Island Concours d'Elegance to trzydniowe wydarzenie, jest to idealny czas na weekendowy wyjazd. Dzięki temu możesz oglądać wszystkie pojazdy i pokazy w czasie wolnym, a także cieszyć się pięknym otoczeniem wokół wyspy Amelia. Aby uzyskać więcej informacji o hotelach i innych obiektach noclegowych, do których trafia konkurs elegancji na wyspie Amelia, odwiedź ich stronę internetową.