Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2024

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2024

Założony w 1996 roku Concours d'Elegance jest dwukrotnym zwycięzcą International Historic Motoring Awards. Podczas tego wydarzenia wystawionych jest ponad trzysta rzadkich pojazdów. Pojazdy te pochodzą z kolekcji z całego świata.
Na imprezie każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład w soboty jest Cars & Caffeine, Kids Zone oraz seans RADwood z lat 80. i 90. Możesz także samodzielnie przejechać się zabytkowym autem podczas Ride & Drive. Istnieją również różne rajdy, w których możliwy jest udział.

Godziny otwarcia Amelia Island Concours d'Elegance 2024

Concours d'Elegance na wyspie Amelia odbywa się co roku w marcu od piątku do niedzieli. Concours d'Elegance ma codziennie wydłużone godziny otwarcia. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym pięknem, jakie ma do zaoferowania wyspa Amelia.

Amelia Island Concours d'Elegance 2024 opłaty za wstęp

Dla osoby dorosłej bilet kosztuje około 150 euro. Jest to cena przy zakupie biletu w kasie. Jeśli zamówisz to przez Internet, bilet wstępu kosztuje od 100 € do 125 €. Młodzi ludzie w wieku od 13 do 17 lat mogą wejść na wydarzenie za około 60 euro, a dzieci w wieku 12 lat lub młodsze mogą wejść za darmo

Parking na Amelia Island Concours d'Elegance 2024

Na miejscu dostępnych jest wiele miejsc parkingowych. Na przykład możesz zaparkować samochód na Lot A przy Bailey Road, gdzie płacisz 10 € w sobotę i 20 € w niedzielę. Możesz także zaparkować na Bot B i Lot C. Są to miejsca parkingowe przy Klubie Golfowym, a stąd już tylko krótki spacer na wydarzenie. Bilet parkingowy na Lotach B i Lotach C kosztuje 40 €.