Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle

Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2023

Klasyczne samochody na sprzedaż>

Concours d'Elegance na wyspie Amelia 2023

Założony w 1996 roku, Concours d'Elegance jest dwukrotnym zwycięzcą prestiżowych International Historic Motoring Awards. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć ponad 300 rzadkich pojazdów z kolekcji z całego świata.
Na tym wydarzeniu każdy znajdzie coś do zrobienia. Na przykład w soboty odbywają się Cars & Caffeine, Kids Zone oraz seans RADwood z lat 80. i 90. Jest też Ride & Drive, gdzie można samemu przejechać się samochodem, a podczas Councours d'Elegance odbywa się również kilka zlotów nowoczesnych i klasycznych samochodów, w których można samemu wziąć udział.

Godziny otwarcia Amelia Island Concours d'Elegance 2023

Concours d'Elegance na wyspie Amelia odbywa się co roku w marcu od piątku do niedzieli. Concours d'Elegance ma codziennie wydłużone godziny otwarcia. Daje to wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się całym pięknem, jakie ma do zaoferowania wyspa Amelia.

Amelia Island Concours d'Elegance 2023 opłaty za wstęp

Dla osoby dorosłej bilet kosztuje około 150 euro. Jest to cena przy zakupie biletu w kasie. Jeśli zamówisz to przez Internet, bilet wstępu kosztuje od 100 € do 125 €. Młodzi ludzie w wieku od 13 do 17 lat mogą wejść na imprezę za około 60 euro, a dzieci w wieku 12 lat lub młodsze mogą wejść na imprezę za darmo.