Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Alfa Romeo Giulia Nuova Super 1600 1977

Zobacz wszystkie zdjęcia Sprzedaż Alfa Romeo Giulia Nuova Super 1600 1977

Zobacz nasz aktualny Alfa Romeo akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Alfa Romeo?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Alfa Romeo!

Czy masz Alfa Romeo i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Alfa Romeo Giulia Nuova Super 1600 1977 Dobry stan

Najważniejsze
- Silnik 1570cc twincam
- Reczna skrzynia biegow
- Srebrna farba metaliczna
- Sportowy włoski klasyk

Ta piękna Alfa Romeo Giulia Nuova Super 1600 to sportowy włoski klasyk! Ta czterodrzwiowa Alfa Giulia została zbudowana w roku 1977. Wyposażony w potężny czterocylindrowy silnik 1570cc i ręczną skrzynię biegów, jest to samochód, który dobrze wpisuje się w dzisiejszy ruch, dzięki czemu można cieszyć się przyjemnymi wycieczkami. Giulia Nuova Super 1600 oferuje wygodne miejsce dla czterech osób. Srebrno-szary lakier jest w dobrym stanie, a czarne wnętrze z drewnianą kierownicą i drewnianymi wstawkami na desce rozdzielczej. Licznik kilometrów samochodu pokazuje odczyt kilometrów 5,079. Biorąc pod uwagę piękny stan samochodu i oryginalny stan wnętrza, jest bardzo prawdopodobne, że Alfa przejechała tylko kilometry 105,079. Szukasz klasycznego Alfa Romeo Giulia Nuova Super 1600? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego pięknego samochodu w naszym salonie w Waalwijk.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: a4114
  • Robić: Alfa Romeo
  • Model: Giulia
  • Rok: 1977