Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


Kees Fens

Mechanik Kees Fens (rok urodzenia: 1964)

 

Pierwszy kupiłem samochód na moim 21st. To był żółty Ford Taunus z 1975. W tym czasie dostałem go od ojca i odrestaurowałem, gdy było to konieczne. Kochałem pracować nad moim samochodem. Często jeździłem z przyjaciółmi na plażę. Po drodze kilkakrotnie zagraliśmy piosenkę "Żółta łódź podwodna" Beatlesów. Od tego czasu ten Ford został nazwany po utworze i był to "nasz" żółty okręt podwodny.

 

Studiowałem handel detaliczny w MDS w Bredzie. Ta edukacja trwała 2 lata, po czym chciałem od razu rozpocząć pracę. I tak zacząłem pracować w Aldi, gdzie jestem menadżerem firmy przez 6 lat. Potem zacząłem pracować w firmie w Prinsenbeek, która sprzedawała telewizory i radia. Pracowałem w tej firmie jako sprzedawca i pracuję tu przez 5 lat. Potem zacząłem pracować w różnych firmach, które wysłały mnie jako technika po całej Holandii przez 15 lat. Już od dłuższego czasu zajmuję się swoim największym hobby, klasycznymi samochodami.

 

Mój wymarzony samochód to Ford Mustang z 1965. Myślę, że jasne kolory bardzo dobrze pasują do Mustanga. Weź jasnozielony z czarnym wnętrzem, jest piękny!