Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


Brett Verhoeven

Brett Verhoeven (rok urodzenia: 1997) mechanik

Pierwszy kupiłem samochód, gdy miałem 17 lat, był to czarny Chevrolet Camaro IROC-Z z 1985. Zawsze lubiłem zajmować się klasycznymi samochodami i je naprawiać, odnawiać i montować. Zrobiłem też trochę pracy nad moim Camaro IROC-Z. Zwiększyłem ją z 225 do 300 hp, ponieważ byłbym szybszy. Pomyślałem, że wspaniale jest ścigać się i "grać" z tym samochodem.

Studiowałem mechanikę samochodową przez 2 lata w Koning Willem 1 College w Den Bosch. Potem przez kolejne 2 lata studiowałem jako pierwszy mechanik samochodowy. W latach szkolnych odbyłem staż w E & R Classics, który tak mi się spodobał, że kontynuowałem tutaj pracę. Nadeszła okazja, aby rozwijać się najlepiej, jak to tylko możliwe i oczywiście z tego skorzystałem. Bardzo doceniam również fakt, że nigdy nie byłam wykorzystywana jako „asystent podczas stażu”, ale byłam postrzegana jako pracownik.

Moim wymarzonym samochodem jest z pewnością Sharknose Chevroleta Camaro z 1973. Najbardziej je lubię w oliwkowej zieleni z czarnym wnętrzem.