Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


Ben Jaworski

Ben Jaworski (rok urodzenia: 1980) sprzedawca i fotograf

 

Moim pierwszym samochodem był czarny Mustang Coupe z 1970 z czarnym wnętrzem. Byłem 18, gdy kupiłem ten samochód dla siebie, pokochałem to! Używam Mustanga na codzienne wycieczki, ale także jeżdżę na wakacje z. I tak pojechałem do Francji, Niemiec, Czech i Austrii. Podczas każdego urlopu, gdziekolwiek się nie wybrałem, dziesiątki zdjęć zostały zrobione przez ludzi na ulicy. Byłem wtedy naprawdę dumny, ponieważ, oczywiście, jest to bardzo fajny samochód do zobaczenia!

 

Uczyłem się przez 5 lat w Szkole Inżynierskiej. W domu zawsze miałem garaż z dość nowoczesnymi samochodami. Teraz są to klasyczne samochody. Zawsze lubiłem angażować się w technologię, którą oferują nam klasyczne samochody. Zrezygnowałem, odkąd przeprowadziłem się do Holandii, gdzie mieszkam od 10 lat. Pracuję w E & R Classics od 2016 roku jako sprzedawca i fotograf.

 

Właściwie to mam wymarzone samochody 2, Corvette C1 od 1956 i Austin Healey także z 1956. Lubię je w czerni i czarnym wnętrzu.