Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandia
+48 72 95 29 801

Kupujemy i sprzedajemy klasyczne samochody na całym świecie


Bas van Luxemburg

Bas van Luxembourg (rok urodzenia: 1957) mechanik

Pierwszym autem, jaki posiadałem, był czerwony Fiat 128 od 1972. Kupiłem go, gdy miałem 18 i korzystałem z niego tylko przez kilka miesięcy. To zawsze pozostanie dla mnie specjalnym samochodem, ponieważ nigdy nie zapomnę mojego pierwszego samochodu. Po tych kilku miesiącach kupiłem czerwony Ford Escort od 1978.

Studiowałem elektrotechnikę na LTS w Geertruidenberg przez 4. Po studiach zacząłem pracować w garażu Janssens w Breda jako mechanik. Robiłem to przez lata 8, ale chciałem dalej studiować podczas mojej pracy. I tak, wieczorami studiowałem mechanikę 1st i 2nd dla ciężarówek i samochodów przez 6 w Streekschool Breda. Po mojej pracy w Janssens rozpocząłem pracę w Toyota w Meeuwen przez 2. Po tym okresie pracowałem przez 24 jako mechanik w firmie zajmującej się mechanizacją rolniczą i ciężarówką w Dussen. Następnie zacząłem pracować w Lex Classics jako mechanik. Po 13 latach w Lex Classics rozpocząłem pracę w E & R Classics.


Myślę, że Jeep Wrangler JK to piękny samochód, więc byłby to jeden z moich wymarzonych samochodów. Naprawdę kocham Aston Martina DB2 od 1955. Myślę, że są wspaniale czarne z czerwonym wnętrzem.