Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu

Porsche 1978

Zobacz wszystkie zdjęcia Porsche 1978 na sprzedaż

Zobacz nasz aktualny Classic Car akcji

Zobacz zdjęcie

Szukam Classic Car?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Classic Car!

Czy masz klasyczny samochód i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

*** TEN SAMOCHÓD ZOSTAŁ SPRZEDANY ***
Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany tym samochodem.
Nasz asortyment ciągle się zmienia i wkrótce pojawią się podobne przykłady tego modelu.

-----------------------------

Porsche 911 3.0SC 1978 Szyberdachy Coupe Fuchs

W bardzo dobrym stanie 1978 Porsche 911 3.0SC coupe z oryginalnym oknem dachowym Porsche. Koła Fuchsa. Piękna czerwona farba, wspaniałe beżowe wnętrze. To najbardziej ukochana kombinacja kolorów w tym obszarze Porsche 911. Ten samochód został sprawdzony przez jednego z naszych specjalistów Porsche w naszej pracowni. Dokonano również pełnej konserwacji. Samochód jest w pełni gotowy do jazdy i bardzo niezawodny. Samochód ma tytuł USA i dokument importduties dla każdego kraju UE są opłacane przez nas. Dokumentacja jest kompletna do rejestracji w każdym kraju UE. Nie musisz płacić żadnych należności za import. Możemy pomóc w transporcie. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.

  • Ref. nr .: 1038
  • Robić: SPRZEDANY
  • Model: Porsche
  • Rok: 1978