Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany

MINI 1300 Cooper


Szukam MINI?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje MINI!

Czy masz MINI i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

MINI 1300 Cooper | 1 Właściciel | Stan bardzo dobry | 1991

Highlights:

- Pochodzi od pierwszego właściciela
- Bardzo dobry, oryginalny stan
- Oryginalny MINI Cooper
- Dostarczono nowy w Holandii

Do sprzedania MINI 1300 Cooper od pierwszego właściciela
Oferujemy do sprzedaży piękne MINI 1300 Cooper z 1991 roku. MINI pochodzi z prywatnej kolekcji MINI i pochodzi od pierwszego właściciela. Poprzedni właściciel kupił samochód jako nowy w Holandii i zawsze dbał o niego. Pod maską MINI znajduje się czterocylindrowy silnik o pojemności 1275 cmXNUMX współpracujący z czterobiegową manualną skrzynią biegów, która zapewnia sportowe osiągi, z których słynie Cooper.

Do sprzedania czarne MINI 1300 Cooper
MINI 1991 Cooper z 1300 roku to kultowy brytyjski projekt, który osiągnął status kultowego. Mini Cooper z 1991 roku to kultowy samochód, który jest bardzo popularny wśród entuzjastów samochodów na całym świecie. Jest to uroczy samochód, który zapewnia wiele radości z jazdy i gwarantuje, że przyciągnie uwagę w dzisiejszym ruchu ulicznym. Klasyk, który tutaj oferujemy na sprzedaż jest wykończony pięknym czarnym lakierem z białym dachem i białymi lusterkami. Chrom jest w bardzo dobrym stanie i jest uzupełniony ozdobnymi zderzakami, które całkowicie pasują do tego klasyka. Wnętrze jest wyposażone w tapicerkę z tkaniny, deskę rozdzielczą z drewnianymi akcentami i sportową kierownicę obszytą skórą.

MINI Cooper 1300 na sprzedaż w E&R Classics
Szukasz MINI Coopera 1991 z 1300 roku? Następnie zostaw swoje dane poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub zadzwoń bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi pracownicy działu sprzedaży z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: m6189
  • Robić: MINI
  • Model: 1300
  • Rok: 1991